Open Position
Elektromechanik strojů a zařízení

Job Position:

Location:

Modrice, Czech Republic

Co Vás čeká

  • pravidelná preventivní údržba a opravy elektrických části vyfukovacích strojů, drtičů plastů, ořezávacích přípravků a ostatních technologických zařízení nezbytných pro výrobu
  • spolupráce na odstraňování závad na výrobních zařízeních
  • zajišťování pohotovosti
  • práce se softwarem Profylax (tvorba záznamů o údržbě, hlášení…)
  • práce ve třísměnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • platná vyhláška 50 §6
  • slaboproud podmínkou (silnoproud výhodou)
  • zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení (zkušenosti s hydraulikou výhodou)
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • řidičský průkaz sk. B

Co vám můžeme nabídnout

  • rodinné a přátelské pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • mimořádná odměna až do výše 13.mzdy, roční navyšování mzdy
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování
  • stravenkový paušál a dotované jídlo
  • dobrou dopravní dostupnost – autobus k nám jezdí na každou směnu i z ní a my Vám na něj rádi přispějeme
  • odborné kurzy a kariérní rozvoj
  • firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance

Těšíme se na Vaši odpověď.

Mergon is committed to promoting diversity and equality in the workplace. If you have any difficulty using our application process, please contact us by emailing the relevant location at hr.irl@mergon.com or hr.usa@mergon.com or hr.cze@mergon.com. Please include your name and preferred method of contact, and we will respond as soon as possible.

    Contact.

    Looking for a phone number or a location address? Click here.