Open Position
Manipulant výroby

Job Position:

Location:

Modrice, Czech Republic

Nabízíme:

  • Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příplatky za noční a víkendovou směnu nad rámec zákoníku práce
  • Náborový bonus 10.000Kč
  • 13. plat
  • Benefitní systém Cafeteria, až 6 dní volna navíc,
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč a dotované obědy
  • Firemní večírky, pravidelné akce pro zaměstnance

Co Vás čeká:

  • Vychystávaní komponentů, obalů, kartonů a palet ke strojům na výrobní hale
  • Zajišťování plynulého toku materiálu mezi skladem a výrobní halou podle požadavků výroby
  • Odvážení hotové výroby z výrobní linky, kontrola expedičních štítků a správné naskladňování na výstupní lokaci
  • Dodržování materiálových lokaci na lince, práce se čtečkou čárových kódů
  • Nepřetržitý provoz – režim “krátký – dlouhý týden”
  • 12 hodinové směny
  • Místo výkonu práce Brno – Modřice, doprava do CTP Parku zdarma

Co od Vás potřebujeme:

  • Fyzická zdatnost, aktivní přístup
  • Spolehlivost, samostatnost, důslednost, týmová spolupráce
  • Osvědčení řidiče VZV
  • Zkušenosti na pozici manipulant výroby, skladník

Mergon is committed to promoting diversity and equality in the workplace. If you have any difficulty using our application process, please contact us by emailing the relevant location at hr.irl@mergon.com or hr.usa@mergon.com or hr.cze@mergon.com. Please include your name and preferred method of contact, and we will respond as soon as possible.

    Contact.

    Looking for a phone number or a location address? Click here.