Open Position
Mechanik údržby

Job Position:

Location:

Modrice, Czech Republic

Co vás čeká

  • Poskytování technické podpory týmu údržby a výrobnímu oddělení
  • Údržba strojů a zařízení
  • Odstraňování poruch na zařízeních
  • Úklid strojů při odstávce a poruchách (úklid olejů a vody z prostoru stroje)
  • Kontrola a výměny olejů a maziv
  • Kontrola stavu a čistoty drtičů
  • práce PO – PÁ, ranní směna

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání: SOU technického zaměření
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ale není podmínkou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, pečlivost, ochota učit se, časová flexibilita

Co vám můžeme nabídnout

  • Rodinné a přátelské pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Mimořádná odměna až do výše 13. mzdy, roční navyšování mzdy
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování, stravenkový paušál a dotované jídlo
  • Odborné kurzy a kariérní rozvoj
  • Firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance

Mergon is committed to promoting diversity and equality in the workplace. If you have any difficulty using our application process, please contact us by emailing the relevant location at hr.irl@mergon.com or hr.usa@mergon.com or hr.cze@mergon.com. Please include your name and preferred method of contact, and we will respond as soon as possible.

    Contact.

    Looking for a phone number or a location address? Click here.